CZRQC4V7B-HF
DigiKey raktári szám
641-CZRQC4V7B-HFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRQC4V7B-HF
Leírás
DIODE ZENER 4.7V 125MW SOD923F
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.7 V 125 mW ±2,55% Felületszerelt 0402C/SOD-923F
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2,55%
Gyártói tokozás
0402C/SOD-923F
Max. teljesítmény
125 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
70 Ohms