CGRM4004-G
DigiKey raktári szám
641-1329-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1329-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1329-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGRM4004-G
Leírás
DIODE STANDARD 400V 1A MINI SMA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 400 V 1A Felületszerelt Mini SMA/SOD-123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGRM4004-G modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 400 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
15pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
400 V