CDBHM2100L-HF
DigiKey raktári szám
641-1432-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1432-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBHM2100L-HF
Leírás
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Schottky 100 V Felületszerelt MBS-2
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 2 A
Gyártó
Comchip Technology
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
TO-269AA, 4-BESOP
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
MBS-2
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
100 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
2 A