CDBA3100-HF
DigiKey raktári szám
641-1747-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1747-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1747-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBA3100-HF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 3A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDBA3100-HF modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
250pF / 4V, 1MHz
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Vezetési áram (Io)
3A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-50°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
810 mV @ 3 A