CDBA3100-G
DigiKey raktári szám
641-1099-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1099-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1099-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBA3100-G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 3A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDBA3100-G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 3 A