CSAB0730-6R8M nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 12 095
Adatlap
Similar
Delta Electronics/Cyntec
Raktáron: 0
Adatlap
Delta Electronics/Cyntec
Vishay Dale
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
Raktáron: 438
Bourns Inc.
6.8 µH árnyékolt öntött Induktor 4.9 A 48mohm max. 2-SMD
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CSAB0730-6R8M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB0730-6R8MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB0730-6R8MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB0730-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB0730-6R8M
Leírás
FIXED IND 6.8UH 4.9A 48 MOHM SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CSAB0730-6R8M modellek
Kategória
Telítési áram
6A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
48mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,285" H. x 0,260" Sz. (7,25mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)