BMRA000606306R8MA1
DigiKey raktári szám
553-BMRA000606306R8MA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-BMRA000606306R8MA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-BMRA000606306R8MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMRA000606306R8MA1
Leírás
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt öntött Induktor 4.5 A 60mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
8A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
60mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)