CM315D32768EZFT
DigiKey raktári szám
300-8816-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
300-8816-1-ND - Vágott szalag (CT)
300-8816-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CM315D32768EZFT
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±10ppm kristály 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF