CM1610H32768DZBT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
Raktáron: 4 518
Adatlap
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 163 913
Adatlap
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Seiko Instruments
Seiko Instruments
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm kristály 6pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli