CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Micro Crystal AG
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Micro Crystal AG
Raktáron: 0
Adatlap
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QC
DigiKey raktári szám
2195-CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QC modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (2x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)
Terhelő kapacitás
7pF