SMDSWLF.031 1OZ
DigiKey raktári szám
SMDSWLF.0311OZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMDSWLF.031 1OZ
Leírás
SLD WIRE NO-CLEAN 96.5/3/.5 1OZ.
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Kategória
Olvadáspont
423 ~ 428°F (217 ~ 220°C)
Gyártó
Chip Quik Inc.
Folyasztószer fajtája
No-Clean, Vízben oldható
Csomagolás
Orsó
Vezetékméret
20AWG, 22SWG
Alkatrész státusza
Aktív
Folyamat
ólommentes
Típus
Forrasztóón
Forma
Tekercs, 1oz (28,35g)
Összetétel
Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5)
Tömeg
0,062font (28,12g)
Átmérő
0,031" (0,79mm)