SBB1002-1
DigiKey raktári szám
SBB1002-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBB1002-1
Leírás
BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
próbapanel, univerzális Bevonat nélküli, furatszerelt (NPTH) 3 furatú lemez (egyoldalas)
Kategória
Bevonat
Bevonat nélküli, furatszerelt (NPTH)
Gyártó
Chip Quik Inc.
Áramkör kialakítása
3 furatú lemez (egyoldalas)
Sorozat
Lyuk átmérője
0,039" (1,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,40" H. x 1,10" Sz. (35,6mm x 27,9mm)