VN02A1500000G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol Anytek
Raktáron: 0
Adatlap
SparkFun Electronics
Raktáron: 0
Würth Elektronik
Adatlap
On Shore Technology Inc.
GCT
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,100" (2,54mm) Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VN02A1500000G
DigiKey raktári szám
VN02A1500000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VN02A1500000G
Leírás
TERM BLK 2P SIDE ENT 2.54MM PCB
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VN02A1500000G modellek
Kategória
Vezetékméret
18-30AWG
Gyártó
Amphenol Anytek
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Vezeték végződtetése
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Szintek száma
1
Ház anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma szintenként
2
Leszorító elem anyaga és bevonata
Sárgaréz - nikkelezett
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Csavar anyaga és bevonata
Acél - cinkbevonatú
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavarmeghúzási nyomaték
0,15Nm (1,3hüvelykfont)
Áram
6 A
Csavarmenet
M1.6
Feszültség
150 V