FPC050P040
DigiKey raktári szám
FPC050P040-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPC050P040
Leírás
FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMD - DIP FPC csatlakozó 40 0,020" (0,50mm) FR4 epoxiüveg
Kategória
Pozíciók száma
40
Gyártó
Chip Quik Inc.
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Lemez vastagsága
0,062" (1,57mm) 1/16"
Csomagolás
Ömlesztve
Anyag
FR4 epoxiüveg
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,900" x 2,050" (22,86mm x 52,07mm)