FPC050P040-DPT
DigiKey raktári szám
315-FPC050P040-DPT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPC050P040-DPT
Leírás
FPC/FFC SMT CONNECTOR (0.5 MM PI
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMD - DIP FFC/FPC csatlakozó 40 0,020" (0,50mm) FR4 epoxiüveg
Kategória
Pozíciók száma
40
Gyártó
Chip Quik Inc.
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lemez vastagsága
0,063" (1,60mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
FR4 epoxiüveg
Fejlesztőlap típusa
SMD - DIP
Méretek
1,200" H. x 1,000" Sz. (30,48mm x 25,40mm)