HHXC350ARA470MF80G
DigiKey raktári szám
565-4777-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-4777-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-4777-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXC350ARA470MF80G
Leírás
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHXC350ARA470MF80G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm