ADA4610-2ARZ-R7
DigiKey raktári szám
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADA4610-2ARZ-R7
Leírás
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
J-FET erősítő 2 Áramkör rail-to-rail 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADA4610-2ARZ-R7 modellek
Kategória
Bemeneti offset feszültség
400 µV
Gyrt.
Üzemi áram
1,6mA (x2 csatorna)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram / csatorna
79 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Min. tápfeszültség
10 V
Erősítő típusa
Max. tápfeszültség
30 V
Áramkörök száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
rail-to-rail
Rögzítés módja
Felületszerelt
Jelváltozási sebesség
61V/µs
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Erősítés-sávszélesség szorzat
16.3 MHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
-3dB sávszélesség
9.5 MHz