HHXC250ARA101MF80G
DigiKey raktári szám
565-4772-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-4772-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-4772-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXC250ARA101MF80G
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHXC250ARA101MF80G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Gyártó
Chemi-Con
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm