HHSE630ELL101MJC5S
DigiKey raktári szám
565-HHSE630ELL101MJC5S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHSE630ELL101MJC5S
Leírás
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 63V TH
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20mohm 4000 óra / 135°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHSE630ELL101MJC5S modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Chemi-Con
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
340 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.4 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,551" (14,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C