EKXG401ETD220MK20S
DigiKey raktári szám
565-4867-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-4867-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKXG401ETD220MK20S
Leírás
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
260 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
650 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
400 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C