EKXJ401ELL220MJ25S
DigiKey raktári szám
565-4986-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKXJ401ELL220MJ25S
Leírás
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EKXJ401ELL220MJ25S modellek
Gyrt.
Minősítések
Búgóáram (alacsony frekvencián)
215 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
537.5 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C