EKMQ251ELL470MK20S
DigiKey raktári szám
565-EKMQ251ELL470MK20S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKMQ251ELL470MK20S
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EKMQ251ELL470MK20S modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
190 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
342 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
250 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C