CS15-01P280-02-1
DigiKey raktári szám
2603-CS15-01P280-02-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS15-01P280-02-1
Leírás
SPEAKER 10.2OHM 1W 85DB
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10.2 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 200 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS15-01P280-02-1 modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Challenge Electronics
Névleges teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Max. teljesítmény
1.2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Technológia
mágneses
Forma
négyszögletes
Típus
univerzális
Tölcsér anyaga
Poli(éter-éter-keton) (PEEK)
Frekvenciatartomány
200 Hz ~ 20 kHz
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Saját rezonanciafrekvencia
2,8kHz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
10.2 Ohms
Méretek
0,591" H. x 0,276" Sz. (15,00mm x 7,00mm)
Hatásfok (dBA)
85,00
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Hatásfok (mért)
100mW/500mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 65°C