CS13-00S85-04-6
DigiKey raktári szám
2603-CS13-00S85-04-6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2603-CS13-00S85-04-6CT-ND - Vágott szalag (CT)
2603-CS13-00S85-04-6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS13-00S85-04-6
Leírás
13X13MM SMT SPEAKER
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 700 mW 680 Hz ~ 20 kHz fent négyzet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS13-00S85-04-6 modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
700 mW
Gyártó
Challenge Electronics
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyzet
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliimid (PI)
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Kobalt
Frekvenciatartomány
680 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Saját rezonanciafrekvencia
850Hz
Méretek
0,512" H. x 0,512" Sz. (13,00mm x 13,00mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,161" (4,10mm)
Hatásfok (dBA)
90,00
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Hatásfok (mért)
700mW/100mm
Torzítási tényező
10% / 2,2kHz, 0,7Sz