SMDJ36CA
DigiKey raktári szám
SMDJ36CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMDJ36CACT-ND - Vágott szalag (CT)
SMDJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMDJ36CA
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 51,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMDJ36CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
51,6A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
40V