CHT-5R5L106R-TW
DigiKey raktári szám
4688-CHT-5R5L106R-TW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHT-5R5L106R-TW
Leírás
5.5V 10F 25*13*32 T/DA EDLC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 70mohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,688" (17,50mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,984" H. x 0,512" Sz. (25,00mm x 13,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 1kHz