CHP5R5L106R-TW
DigiKey raktári szám
4688-CHP5R5L106R-TW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHP5R5L106R-TW
Leírás
5.5V 10F 25*12.5*28 T/DA EDLC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 96mohm / 1kHz 2000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 70°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,688" (17,50mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,984" H. x 0,492" Sz. (25,00mm x 12,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,161" (29,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
96mohm / 1kHz