CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
DigiKey raktári szám
370-1138-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
370-1138-1-ND - Vágott szalag (CT)
370-1138-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
Leírás
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 MHz ±30ppm kristály 18pF 60 Ohms HC-49/US
Kategória
Frekvenciatűrés
±30ppm
Gyrt.
Terhelő kapacitás
18pF
Sorozat
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működés
Alap
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
6 MHz
Tokozás
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)