AWSCR-32.00CV-T
DigiKey raktári szám
535-10016-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10016-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10016-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWSCR-32.00CV-T
Leírás
CERAMIC RES 32.0000MHZ 5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz kerámia Rezonátor Beépített kondenzátor 5 pF ±0,3% 40 Ohms -25°C ~ 85°C Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AWSCR-32.00CV-T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tulajdonságok
Beépített kondenzátor
Gyártó
Abracon LLC
Kapacitás
5 pF
Sorozat
Impedancia
40 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kerámia
Tokozás
3-SMD, Nem szabványos
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,146" H. x 0,122" Sz. (3,70mm x 3,10mm)
Frekvenciastabilitás
±0,3%
Magasság
0,039" (1,00mm)
Frekvenciatűrés
±0,5%