FB060303T-101Y-S
DigiKey raktári szám
4713-FB060303T-101Y-STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-FB060303T-101Y-SCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-FB060303T-101Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FB060303T-101Y-S
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Cal-Chip Electronics, Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz