BMC1HY0100AN
DigiKey raktári szám
1712-BMC1HY0100ANTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-BMC1HY0100ANCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMC1HY0100AN
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz