RKB2SJK250SMTR LFS
DigiKey raktári szám
108-RKB2SJK250SMTRLFSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
108-RKB2SJK250SMTRLFSCT-ND - Vágott szalag (CT)
108-RKB2SJK250SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RKB2SJK250SMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RKB2SJK250SMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
J-kivezetés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Külső méretek
4,20mm x 3,20mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
250gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,20mm