SPB09B-12
DigiKey raktári szám
1866-SPB09B-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPB09B-12
Leírás
DC/DC CONVERTER
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 750mA 18V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
9 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
8-DIP modul, 6 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,94" H. x 0,38" Sz. x 0,44" M. (24,0mm x 9,6mm x 11,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, EAC, UKCA
Max. kimeneti áram
750mA