PTS845VM20PSMTR4 LFS
DigiKey raktári szám
108-PTS845VM20PSMTR4LFSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSCT-ND - Vágott szalag (CT)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS845VM20PSMTR4 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS845VM20PSMTR4 LFS modellek
Kategória
Működtető elem hossza, 90°-os
3,40mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Oldalsó működtetésű
Sorozat
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Digi-Reel®
Külső méretek
4,50mm x 2,55mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
160gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,20mm