TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
DigiKey raktári szám
EG4627TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EG4627CT-ND - Vágott szalag (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL3340AF160QG
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL3340AF160QG modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Oldalsó működtetésű
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
4,00mm x 3,30mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Működtető elem anyaga
Poliftalamid (PPA)
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,20mm
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem hossza, 90°-os
3,40mm