PTS815SJK250SMTRLFS
DigiKey raktári szám
CKN12216-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN12216-1-ND - Vágott szalag (CT)
CKN12216-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS815SJK250SMTRLFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS815SJK250SMTRLFS modellek
Külső méretek
4,20mm x 3,20mm
Működtetési erő
250gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP40
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,20mm
Működtető elem típusa
Ovális gomb
Mechanikai élettartam
50,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm