PTS810SJS250SMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN10878TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10878CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10878DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS810SJS250SMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS810SJS250SMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm
Külső méretek
4,20mm x 3,20mm
Működtetési erő
600gf
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 16VDC
Működtetési hossz
0,20mm