PTS636SK25SMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN12322-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN12322-1-ND - Vágott szalag (CT)
CKN12322-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS636SK25SMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS636SK25SMTR LFS modellek
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 3,50mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtetési erő
250gf
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
2,50mm