PTS636 SK25J SMTR LFS
PTS636 SK25J SMTR LFS
PTS636SK25JSMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN12326-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN12326-1-ND - Vágott szalag (CT)
CKN12326-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS636SK25JSMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS636SK25JSMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
J-kivezetés
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 3,50mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
250gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP40
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Működtető elem típusa
Négyszögletes gomb
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm