PX0695/10/28
DigiKey raktári szám
5831-PX0695/10/28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0695/10/28
Leírás
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Kapcsoló tulajdonságai
No Breaker/Switch
Sorozat
Biztosítéktartó
No
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Csatlakozási szabvány
IEC 320-2-2/F (C14-es típus)
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 32,26mm x 24,77mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Lemezvastagság
0,039" (1,00mm)
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC