PF0011/10/28
PF0011/10/28
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/10/28
DigiKey raktári szám
708-1330-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0011/10/28
Leírás
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PF0011/10/28 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Biztosítéktartó
Igen (biztosíték nincs mellékelve)
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Biztosítéktartó, fiók
Fiókkal
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa érintkezőkések - modul
Lemezvastagság
0,039" (1,00mm)
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC