ASMT-BR20-AS000
DigiKey raktári szám
516-2945-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-2945-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-2945-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASMT-BR20-AS000
Leírás
LED RED CLEAR SMD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 626nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 1209 (3224 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Digi-Reel®
Fényszög
15°
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
635nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
1209 (3224 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
3,20mm H. x 2,40mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
2,40mm
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,80mm átmérő