ASMT-BA20-AS000
DigiKey raktári szám
516-3149-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-3149-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-3149-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASMT-BA20-AS000
Leírás
LED AMBER CLEAR 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
borostyánsárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 1209 (3224 metrikus)
Kategória
Üzemi áram
20mA
Gyrt.
Fényszög
15°
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
592nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
1209 (3224 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
3,20mm H. x 2,40mm Sz.
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Max. magasság
2,40mm
Lencse mérete
1,80mm átmérő
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V