M21-750-595-WT
DigiKey raktári szám
2267-M21-750-595-WT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M21-750-595-WT
Leírás
LABEL 0.75" W X 21' L WHITE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Stancolt PVC fehér
Kategória
Felhasználás
Ipari alkalmazások
Gyártó
Brady Corporation
Háttérszín
fehér
Sorozat
Hossz
21' (6,4m)
Csomagolás
Ömlesztve
Szélesség
0,750" (19,05mm)