M21-125-C-342
DigiKey raktári szám
2267-M21-125-C-342-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M21-125-C-342
Leírás
SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete, fehér hőre zsugorodó címke 0,13" Sz. x 0,08" H. (3,2mm x 2,1mm); külső kábelátmérő 0,05" ~ 0,11" (1,2mm ~ 2,8mm)
Kategória
Címke típusa
hőre zsugorodó
Gyártó
Brady Corporation
Címke mérete
0,13" Sz. x 0,08" H. (3,2mm x 2,1mm); külső kábelátmérő 0,05" ~ 0,11" (1,2mm ~ 2,8mm)