SRP1265A-470M
DigiKey raktári szám
SRP1265A-470MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1265A-470MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1265A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1265A-470M
Leírás
FIXED IND 47UH 6.5A 90 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 6.5 A 90mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP1265A-470M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
90mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4MHz
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,531" H. x 0,492" Sz. (13,50mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,252" (6,40mm)
Telítési áram
9,5A