CSAB1265A-470M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB1265A-470MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB1265A-470MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB1265A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB1265A-470M
Leírás
FIXED IND 47UH 5.3A 68 MOHM SMD
Részletes leírás
47 µH árnyékolt öntött Induktor 5.3 A 68mohm max. 2-SMD Öntött induktivitások, öntött teljesítmény fojtótekercs
EDA / CAD modellek
CSAB1265A-470M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
68mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Tulajdonságok
Öntött induktivitások, öntött teljesítmény fojtótekercs
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1265
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,543" H. x 0,504" Sz. (13,80mm x 12,80mm)
Telítési áram
7,5A
Max. magasság (beültetve)
0,248" (6,30mm)