SRP1245C-6R8M
DigiKey raktári szám
118-SRP1245C-6R8MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP1245C-6R8MCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1245C-6R8M
Leírás
FIXED IND 6.8UH 12A 16.7 MOHM
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt Induktor 12 A 16,7mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
16,7mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Saját rezonanciafrekvencia
16MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,531" H. x 0,496" Sz. (13,50mm x 12,60mm)
Telítési áram
23A
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)