SRP1245CC-6R8M
DigiKey raktári szám
118-SRP1245CC-6R8MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP1245CC-6R8MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP1245CC-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1245CC-6R8M
Leírás
FIXED IND 6.8UH 12A 16.7 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 12 A 16,7mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
23A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
16,7mohm max.
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
12MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,531" H. x 0,492" Sz. (13,50mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)