SRP1038C-220M elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Bourns Inc.
Raktáron: 485
Adatlap
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 5.2 A 74mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SRP1038C-220M
DigiKey raktári szám
SRP1038C-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038C-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038C-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038C-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 5.2A 74 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú ellenállás (DCR)
74mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
7,5A